3 overwinningen voor Rutger!

Na een heel sterk eerste deel van het seizoen had onze kampioen van Limburg Rutger Wouters even rust genomen om dan terug op te bouwen voor een sterke tweede helft van het seizoen. En dat deed hij dan ook en hoe...

Na een sterke prestatie in de ronde van Vlaams-Brabant behaalde hij in Lommel dan ook zijn 8e overwinning.

In Rapertingen reed hij naar zijn 9e overwinning van het seizoen en de 14e voor onze ploeg. Rutger reed de hele wedstrijd mee in de kopgroep en in de spurt stond er geen maat op hem.

Afgelopen woensdag heeft Rutger Wouters zijn 10e overwinning van het seizoen behaald in Grobbendonk. De 15e overwinning van het seizoen voor onze ploeg dus.
Onze renners Sven Noels en Tom Mertens waren eveneens ijzersterk en reden de hele wedstrijd vooraan. Toen in de finale Rutger Wouters aansloot stelden zij zich onmiddellijk ten dienste van de kopman. Deze maakte het in de spurt van de kopgroep van 4 schitterend af. Sven Noels eindigde 3e en Tom Mertens 4e. In de peletonspurt eindigde onze renner Ward Van Laer nog op een mooie 12e plaats in de eindstand.

Proficiat aan al onze renners en in het bijzonder onze kampioen van Limburg!

Rutger Wouters - Rapertingen